2020. március 23.

Versenyeredmények

A Szerbia-i Velika Planaban meghirdetésre kerülő 2. Nemzetközi gyermekrajz pályázaton, „Bogarak és rovarok csodálatos világa” címszóval, iskolánk rajzos tanulói kiválóan szerepeltek. 30 országból, összesen 8844 pályamű érkezett a szervezőhöz. 4- 18 éves tanulók mutathatták be kreativitásukat a témában. A 8-10 évesek korosztályában Holló Ádám 4.b osztályos tanulónk KÜLÖNDÍJAT szerzett!

Az általunk beküldött 30 alkotásból 15 kép kerül kiállításra. Név szerint: Holló Ádám ,Poór Csongor, Wertheim-Huszár Zsombor, Jávor Kevin, Hegedűs Odett, Takács-Hornung Anna, Gulyás Andor ( ők mind 4.b o.)Továbbá Balanyi János 5.b, Barta Flóra Fanni 6.b, Módra Kata 6.b, Tóth Levente 6.b, Polyák Júlia 6.a, Ormai Réka 7.b, Garaczi Kristóf 8.a, Kohajda Ádám 8.b

Tíz felkészítő tanár/ mentor munkáját is dicséretben részesítették, köztük Csúzdi Szabó Erika tanár felkészítését is.