2019. augusztus 27.

Őszi kerékpáros tábor

a Balaton körül

Kedves Gyerekek, Szülők!

Korábbi nagysikerű nyári túráink után iskolánk ismét egy 4 napos Balatont megkerülő kerékpáros tábort szervez az iskola első hetében, elsősorban felsősök számára szeptember 4 szerdától szeptember 7 szombatig, Zamárditól Zamárdiig, ahová szeretettel várunk minden jelentkezőt! (Szülők is jöhetnek!) Szálláshelyeink Zamárdiban, Balatonberényben és Balatonakalin konténeres szállásokon, illetve faházakban lesznek.

Tervezett programjaink:

Elsősorban a teljes Balaton kör teljesítése (napi 70-80 km), strandolással tarkítva, esténként tábortűz, sütés-főzés, móka, kacagás, játékok.

A gyerekek teljes ellátást, napi háromszori bőséges étkezést kapnak, a túrát kísérő autóval tesszük meg, a felszerelést is ezzel szállítjuk. Csak biztonságos, teljesen felszerelt kerékpárokkal lehet jönni, melyek meglétét hétfőn és kedden ellenőrizzük az iskolában. Láthatósági mellény, kerékpáros sisak használata kötelező.

Kísérő tanárok:
Nagy Gabriella, Keserü Szilvia, Boller Péter, Velkey Zoltán, Horváth Krisztina

Részvételi díj:
gyerekeknek 14 000 Ft
felnőtteknek 20 000 Ft

Érdeklődni, jelentkezni lehet: Velkey Zoltánnál vagy Keserü Szilviánál ezen a héten a velkeyzo@gmail.com, vagy keseruszilvia69@gmail.com email címeken lehet.

Jelentkezés: szeptember 2 hétfőig !!! 5000 Ft előleg befizetésével.
A teljes összeget legkésőbb az indulásig kérjük befizetni.