Óvónőink

Senduláné Nagy Mária
óvodavezető

"Nem Ti választottatok engem, hanem én választottalak titeket, hogy ti elmenjetek és gyümölcsöt teremjetek, és gyümölcsötök maradandó legyen; hogy akármit kértek az Atyától az én nevemben, megadja nektek."

Szent Imre utcai

intézményegység

Ábelné Kovács Mária
óvónő

"Hozzon a gyermeknek mindenki, amit tud: játékot, zenét, örömet."

Józsáné Szabó Márta

"
A szeretet igazi édesanya, mely melengeti a gyengélkedőket, munkára serkenti az előrehaladottakat, megfékezi a nyugtalanokat; kinek-kinek azt nyújtja, amire szüksége van, mindenkit mint édesgyermekét szereti."

Kisjuhász Gellért Gyuláné
óvónő

"Ahová állítasz, ott szolgállak, ahol megsejtelek, megcsodállak."

Polyákné Kovács Mária
óvónő

"Még gyermeki korban kell szépre nevelni."

Tari Józsefné
óvónő

"A bölcsesség kezdete az alázat, az Isten előtti leborulás, amikor hiú önteltségünk magasából az Úr lábai elé ereszkedünk s engedjük, hogy összetört életünket Ő újjáépítse."

Jeney Edit
óvónő

"Az Istent szeretőknek minden a javára válik"

Varga Annamária
óvónő

"A léleknek gyümölcse: szeretet, öröm, békesség, szívesség, jóság, hűség, szelídség."

Miskolczyné Rácz Olga
pedagógiai asszisztens

„Isten nem a sikert várja tőlem, hanem az erőfeszítést. Nem a célba érést írja elő, csupán menet közben akar találni visszatérésekor.”

Teleki utcai

intézményegység

Dánfyné Németh Ágnes
óvónő

"Kicsiny szívedben legyen sok szeretet, ha kopogtatnak rajta szenvedő emberek. Mert tudd meg, bármily rossz a világ, szeretetet adni a legnagyobb boldogság."

Kárpáti Gabriella
óvónő

"Nem szeretnénk mást, csak boldogok lenni és másokért a szokottnál is többet tenni."

Kovács Györgyné
óvónő

Szerencsés vagyok, mert azzal foglalkozhatok, amire gyerekkorom óta készültem: óvónő lehetek.
Szívesen énekelek, bábozok, mesélek a gyerekeknek.

Pethesné Stier Marianna
óvónő

"Minél jobban meglátjuk magunk körül a szeretetet, a csodát, a szépséget, annál több lesz belőlük az életünkben."

Rózsa Szabina
óvónő

"Aki beszél, az Isten szavait közvetítse.
Ha valaki szolgál, azzal az erővel szolgálja, amelyet az Isten ad neki,
hogy így minden az Isten dícsőségére váljék."

Wolf Katalin
óvónő

"Csináljon bármit, ami nyitogatja szemét és eszét, szaporítja tapasztalatait, ő azt hiszi: csak játszik. De mi már tudjuk mire megy ki a játék, arra, hogy e világban otthonosan mozgó, eleven eszű, tevékeny ember váljék belőle."

Szepesné Czikó Zsuzsanna
pedagógiai asszisztens

"Nemes szép élethez nem kellenek nagy cselekedetek.
Csupán tiszta szív és sok-sok szeretet."